Larimar vám přinese zklidnění a vyrovnání

0
388

Evokuje nám klidnou vodní hladinu, která se líně převaluje v prosluněném letním odpoledni. Larimar se ve skutečnosti rodí z tepla a ohně, protože pochází ze sopečné činnosti. Jedinečný kámen má svůj domov v Dominikánské republice.

Snoubení roztaveného ohně s Karibským mořem mu propůjčuje balancující energii. Což znamená, že larimar dokáže podle mínění ezoteriků doslova zchladit horké hlavy a poskytnout vnitřní sílu a odvahu těm, kteří to potřebují. Připisuje se mu schopnost uchovat svému majiteli nadhled a podívat se na situaci z širší perspektivy.

Vibrační frekvence larimaru je jedna z nejvyšších ze všech drahých kamenů. Jeho energie je proto neuvěřitelně intenzivní a má řadu dalších žádoucích vlastností. Rovněž tak mimo jiné napomáhá mírnit deprese, vyrovnávat se s pocity ztráty, ale i lépe snášet stres.

Chcete se dozvědět o různých dalších zajímavostech? Či o módě, špercích, případně jaké krystaly jsou nejvzácnější? Nebo Vás zajímá tajemný jantar? To vše si můžete přečíst na našem blogu.